Nemokami skelbimai lt

Skelbimas

Skelbimų paieška

sildykpigiau.lt duju katilai

Skelbimo nr. 36022, įdėtas: 2023-02-23 · Perskaitė: 35

Dujiniai katilai
Esame oficialūs Lenkijos ir Italijos katilų gamintojų MTM ir LAMBORGHINI atstovai Lietuvoje. Siekdami pateisinti gamintojų reputaciją ir gerą vardą, parduodame tik geriausios kokybės, profesionalius ir ilgaamžius dujinius katilus bei kitą įrangą.

Dujiniai katilai šiuo metu yra populiari ir sparčiai besiplečianti autonominio šildymo technologija, vertinama dėl savo naudingumo, didelio efektyvumo, saugumo (eksploatacijos metu) ir paprastos priežiūros. Dujiniai katilai tinka įvairioms patalpoms ir plotams - nuo kuklių butų iki didžiulių privačių rezidencijų. Prie gaminio populiarumo prisideda ir tai, kad dabartinė šildymo įranga leidžia įrengti dujinius katilus vienam ar keliems daugiabučiams namams šildyti.

Surenkamieji dujiniai katilai
Būdami pasaulyje pripažintų ir puikiai vertinamų gamintojų MTM ir LAMBORGHINI partneriais ir oficialiais atstovais Lietuvoje, savo klientams siūlome didžiausią kainos ir kokybės santykį - dujinius katilus.

Ant sienos montuojami dujiniai katilai
Džiaugiamės, kad esame visame pasaulyje žinomų ir labai vertinamų gamintojų MTM ir LAMBORGHINI partneriai ir oficialūs atstovai Lietuvoje, todėl galime jums pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį - dujinius katilus, montuojamus ant sienos.

Sieniniai (pakabinami) dujiniai katilai yra nedideli ir dažniausiai naudojami gyvenamuosiuose kambariuose ir gyvenamosiose patalpose. Jie gali užtikrinti ne tik gerą patalpų šildymą, bet ir karšto vandens ruošimą. Šiuos dujinius katilus paprasta naudoti ir prižiūrėti. Jie yra efektyvūs, stiprūs ir kokybiški, be to, jiems suteikiama ilgalaikė garantija, todėl nereikia vargti, tik atsipalaiduoti. Rinkitės iš įvairių sieninių dujinių katilų ir džiaukitės ekonomiškesniu ir profesionalesniu šildymu bei kokybiška įranga savo namuose ar bet kurioje kitoje patalpoje.
Kiti skelbimai iš kategorijos "Šildymas, vėdinimas"
miniMini rekuperatorius Eco-Fresh 07
pelesioPelėsio naikinimas
miniMini Rekuperatorius Eco-Frash 07
miniMini Rekuperatorius Eco-Frash 01 (LUX)
kondicionavimasKondicionavimas, oro kondicionieriai internetu
kondicionavimasKondicionavimas, oro kondicionieriai internetu
geoterminisGeoterminis šildymas
dujiniaiDujiniai katilai
termovizijaTermovizija – tobulybei ribų nėra!
ekovelaEkovela- pastatų apšiltinimas ekovata
oroOro kondicionieriai- vėdinimo sistemos
katilaiKatilai, židiniai, krosnelės, radiatoriai ir kaminai už geriausią kainą. Namams24.lt

Kiti skelbimai...

Kontaktai

Svetainė: sildykpigiau.lt


  • Komentuoti
  • Blogas skelbimas?
  • Spausdinti
  • Atnaujinti

  • Skelbimas įdėtas: 2023-02-23
  • Galioja: neribotai


 


© mskelbimai.info - Nemokami skelbimai

Dovanoja parduodu nemokamai